| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot downloada videoclipuri? Vreau sa iau videoclipul Thriller de Michael Jackson si am cautat in diverse siteuri si nimic? si mai am o intrebare... daca il iau pot sa mi-l transer pe telefon prin usb? melodii pot dar videoclipuri n-am incercat.

7 răspunsuri:
| retouchan a răspuns:

Eu am program de downloadat filmuletze de pe youtube, daca vrei id meu da`mi un msg privat si o sa til dauhappy

Răspuns utilizator avertizat
| adyth a răspuns:

Mai bun e vdownloader
winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baga id predator_lx iti voi da un program pentru download videoclipuriwinking!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cauta pe google "youtube dowloader" si ti'l instalezi si poti downloada muzica si clipuri de pe youtube.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

PE fisierol meu.ro poti gasi de toate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu unde poti sa downloadezi videoclipuri, dar poti sa il bagi in telefon prim usb