| AnDa_9883 a întrebat:

Care melodii a le lui Michael Jackson va plac cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Cryssbest a răspuns:

Toate - tocmai de aceea a fost Megastar - nu poti alege o singura melodie interpretata de el fara sa nu te fascineze si restul! O sa incerc totusi un "scurt" top:
1. Give in to me
2. Dirty Diana
3. Earth Song
4. Smooth Criminal
5. Cheater
6. History
7. Scream (with Janet Jackson)
8. Remember the time
9. Thriller
10. Man in the mirror
11. Gone too soon
12. One more chance
Si totusi, cred ca cel mai mult imi place "Somebody`s watching me" (El alearga noaptea, pe un fundal negru-albastrui, urmarit de niste dobermmani). De asemenea, imi place si piesa in colaborare cu Akon sau "Liberian Girl". Imi place mult si "In the closet", iar de "Buterflies" sau "They don`t care about us" ce sa mai zic...

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Michael Jackson ramane o figura enigmatica. A fost un om deosebit. Preferatele mele sunt :

1. They Don't Care About Us : http://www.youtube.com/watch?v=97nAvTVeR6o

2. Smooth Criminal : http://www.youtube.com/watch?v=ZsmKTSTS3yw

3. Black or white : http://www.youtube.com/watch?v=zjZwi_PJiio

4. Earth Song : http://www.youtube.com/watch?v=qYHguBEXkac

5. Heal the world : http://www.youtube.com/watch?v=6WJrtms8EoQ

6. You Are Not Alone : http://www.youtube.com/watch?v=asfiKvQxbnM&feature=related

| Aiicha a răspuns:

They don't care about us

| AvalohAlyn a răspuns:

Aproape toate melodiile lui imi plac dar cel mai mult imi place melodia heal the world si sa nu uit de melodia you are not alone. Apoi pe locul 3 pentru mine se situeaza earth song.Sunt superbe melodiile regretatului rege pop.R.I.Psad

| cornel a răspuns:

We are the world:X

| OanaG a răspuns:

Earth Song si You`re not alone; x

| aLaLa a răspuns:

Black or white

| christina1370 a răspuns:

Bunahappy

Preferatele mele sunt Dirty Diana si Give in to me, dar imi plac si Earth Song, Remember the time, Smooth Criminal si multe altele

xoxo

| Georgiiiii a răspuns:

Thriller
dirty diana
billie jean
you are not alone:X asta o ador

| mafi5 a răspuns:

Buna!
michael jacasaon-on the line
michael jacasaon-speechless
funditaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?batting eyelashes

| Cryssbest a răspuns:

Ei, asa cum spuneam, imi vin deja noi piese in minte (pe care iar le iubesc): "Who is it", "Ben", "Another part of me" si "Jam", care iar imi plac la nebunie! Cand MJ incearca sa il invete pe un alt MJ - la fel de celebru - sa danseze. Acesta ii arata la randul sau cum sa arunce corect la coswinking
Totusi, preferata mea "pe bune" e "Will you be there"... De ce? Pentru ca acum a devenit o intrebare pe care as vrea sa i-o pun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate melodiile sunt superbe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bilie jean, man in the mirror, beat it, black or white, they don't care about us

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac toate!
Top 3
1. Michael Jackson - Earth Song
2. Michael Jackson - They don't care about us
3. Michael Jackson - Black or White

| Tara a răspuns:

Man in the mirror
Heal the world
Smooth Criminal
Liberian Girl
The way you make me feel
You rock my world