| Mikayla a întrebat:

Unde pot gasi albumul lui Spike "Ramanem Prieteni "? Sau a lui Guess Who " Probe audio / Locul potrivit "?

3 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

La magazin. In caz ca nu ati vazut la televizor se considera furt. Va ia ip-ul calculatoarelor si atunci adio muzica. In plus costa 9 lei albumul lui spikewinking

| Mikayla explică:

Nu vreau sa il downloadez, asa pe calculator il am si eu, dar eu vreau sa il cumpar. Daca toti ar downloada si nu ar mai cumpara albumele lor originale, atunci in cativa ani nu mai auzim de ei.winking. In orice caz vreau sa-mi spuneti de unde pot cumpara cdurile originale :X. Multumesc!