| Daliana_8116 a întrebat:

Unde pot gasi versurile de la melodia Teasta- You`re gone sad? va rog nu le gasesc nicaierisigh sau daca stiti o parte scrieti`le aici:d. dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Sorinella20 a răspuns:

Super! E si melodia mea preferata!winking
Now you’re gone, my life is incomplete,
my heart feels so weak,
I don’t know where to run,
cause you were the one
I gave you all I had,
you left me on my own,
I promised you my life,
but now you’re gone

3 răspunsuri:
| nonsense a răspuns:

Now youre gone, my life is incomplete, my heart feels so weak, I dont know where to run, cause you were the one. I gave you all I had, you left me on my own, I promised you my life, but now youre gone.

Astea sunt cateva.Nu am gasit-o toata sad

| Daliana_8116 explică:

Pe versuri.ro nu am gasit nimic.:]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.versuri.ro/

Unde scrie cauta pui "Teasta- You`re gone" si dai Enter si ai sa vezi cate versuri gasesti:*