| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappymai demult am vazut tot feluri de "teste" pe net de genul:la 1 pui un nume de baiat, la 2. o melodie, si la rezolvare era ceva de genu la 1 ai pus numele baiatului pe care il placi, la 2.melodia asta e ca viata ta. ceva de genu` ...stiti unde pot gasi "teste" de felul asta?puppy dog eyes sau daca puteti sa le scrieti aicibig grin. oricum:dhappy mersi:* fundita!:*

1 răspuns:
| oanna_8749 a răspuns:

Intra aici:http://www.clopotel.ro/funny/teste/teste-online gasesti tot felul de teste interesante:*. sper ca e ceea ce cauti