| DedeDedycz a întrebat:

Unde pot gasi versurile melodiei http://www.youtube.com/watch?v=t2AmR47VY1g&feature=relat ed?

1 răspuns:
| Andrada06 a răspuns:

Pai sincera sa fiu am cautat peste tot si nu am gasit ...asteapta sa scoata mai multe melodii si sa isi faca mult mai multi fani gen Adda poate atunci vei gasi si versurile melodiilor lui :d, sau poti pur si simplu sa ti le scrii vers cu vers pe foaie mai ales ca e in romana :d...scuze ca nu team putut ajuta mai mult straight face.dar totusi fundita puppy dog eyes?!?!