| DeadAlready a întrebat:

Unde s-a nascut Nicolae Guta? Si daca mai stiti cate ceva despre el sa-mi spuneti va rog. Fac un proiect la scoala despre el.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La scoala? bravo, poti sa-i adaugi lejer pe vali vijelie si simona senzual... sper ca e la biologie sectiunea evolutie-microorganisme unicelulare...straight face
Iata o zi la scoala ta
8:30 9:00 limba romana-opera La Furat scrisa de fratii camataru
10:00-10:30 educatie fizica- dansat pe mese si lipirea hartiilor de plastic pe frunte
11:30-12:00 matematica-regula de trei simpla cand numarul de buzunare este egal cu 3 si nu e nimeni in preajma
13:00-13:30 desen-fals in acte si copierea cu atentie a stampilelor date de institutiile statului pentru a favoriza evaziunea fiscala
14:30-15:00 dirigentie-reguli de comunicare si ocolire a adevarului cand esti incoltit sau prins in bar(tu avand 12 ani)
Nu stiu daca ai observat dar veti avea cate 1 ora pauza pentru a va putea bucura de noile voastre achizitii in materie de mertzane si pentru a va delecta cu muzica clasica... OPRELE mor dusmanii-adrian minune sau rigoletto-la ciordito di mobile
Si deja a inceput...imi inchipui ce e la voi in clasa

22 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

As crede ca Nicolae Guta s-a nascut in cort. Ce mai stiu despre el: e urat... e libidinos... cei mai modesti dintre romani il sponsorizeaza...as vrea sa nu fi auzit de el...ar trebui ignorat pana se sinucide de ciuda. Cam atat :-s

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

:o el arata in halul asta dupa operatii estetice? Proiectul e la zoologie? big grin

| MM a răspuns:

Proiect la scoala despre Nicolae Guta? A ajuns si asta in cartea de istorie ca Andreea Esca? Dar Eminescu, Blaga, Arghezi nu mai fac rating?
Nu stiu unde s-a nascut.Nu ma intereseaza.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

La scoala?rolling on the floor nu serios...cred ca lesina profesoara tarolling on the floor

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cred ca profesorul ala, saracu' v-a dat o idee...probabil v-a cerut un proiect despre o PERSONALITATE.
Pun pariu ca lesina cand o vedea ce-ai inteles tu!
Baaaai! Personalitate, nu cocalar, ca nu sunt sinonime!
Ete vezi, de-aia, cand le dau elevilor sa faca proiecte, le explic exact si de cinci ori ce astept de la ei. Nu de alta, dar sa n-am surprize de genu'.

| xibalba a răspuns:

laughing))) Proiect despre guta. Hai ca asta e chiar culmea. Cauta pe google, oricum gasesti, ca google e full de informatii despre manelistii cu cat mai mult haur pă ei.

| Kandy a răspuns:

Te rog sa-mi spui ca e o gluma! Altceva nu poate fi :O! De cand e cocalarul asta personalitate? Prefer sa ma opresc aici cu comentariile...mai bine gaseste pe cineva care are ceva de spus in istoria ROMANILOR!

| ΔH a răspuns:

Fai un bine si impusca-te!

Răspuns utilizator avertizat
| crizantema a răspuns:

Nicolaie Guta? Curriculum Vitae... Da stiu ca ti-ai si gasit despre cine sa faci proiect... Ce tenta are proiectul? Una pozitiva?

| DontAsK a răspuns:

Nu mai bine ai face un proiect despre Octavian Paler?

| cheloo74 a răspuns:

Tu esti inscris(a) la Academia de Manele? Mori cocalare!

| Madalina_4750 a răspuns:

rolling on the floor Cred ca profesoara o sa fie incantata!

Vezi sa nu ii pui poza in proiect laughing

| remus a răspuns:

O cioaraaaaaaa!

| mcvlad a răspuns:

Sper ca glumesti.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine e Nicolae Guta? laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gutzaaa
intar pe www.nicolaeguta.ro
asta e site-ul oficial:>
Ps: stiu de el de pe google. nu asc manele:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am trait sa o aud si pe asta.In scoala proiecte despre Nicolaie Guta.Eu zic sa-l propunem candidat la premiul Nobel pentru muzica.Merita! Am si eu totusi o nedumerire, profesoara ta se numeste Simona Senzual? Caci daca nu...imi este si frica sa ma gandesc unde a ajuns invatamantul romanesc.Cred ca am sa o intreb pe Ruxandra, ea ce proiecte le da copiilor la scoala, cumva despre Adrian Copilu Minune? Imi este si frica sa ma gandesc ca ''voi'' sunteti viitorul tarii.
@nebundupatine-de data asta...ai fost number one.Esti de belea. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata nu este tarziu sa ne revenim din starea de adormire spiritala care ne-a cuprins. Tu ce crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A...asta mai lipsea.suntem invadati de manelisti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde s-a nascut Nicolae Guta? Si daca mai stiti cate ceva despre el sa-mi spuneti va rog. Fac un proiect la scoala despre el