| IO.oanaa <3 a întrebat:

Uraaa :X Am iesit pe locul 3 la Eurovision!

11 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nici eu nu credeam ca vom obtine un asa loc, felicitari! Ma bucur foarte mult!

| Andrei Robert a răspuns:

Dupa mine top 3 e format din:
1.Romania --> Paula Seling & Ovi - Playing With Fire http://www.youtube.com/watch?v=xqDnxKGFK1Q
2.Turcia --> Manga - We Could Be The Same http://www.youtube.com/watch?v=Pdw27j_usP0
3.Azerbaijan --> Safura Drip-Drop http://www.youtube.com/watch?v=54qYAw9qtRc
...si nu pentru ca sunt roman ci pentru ca melodiile acestea sunt cele mai tari:D...coloana sonora, versurile, etc:)

Elianna
| Elianna a răspuns:

Bravo lor, chiar nu ma asteptam la o pozitie atat de buna. Mi-a placut si Germania dar mai mult mi-a placut Danemarca, pe care am si votat-o!

| Alexandra. a răspuns:

Da! Am facut o treaba buna(adica Paula&Ovi).

| campanario a răspuns:

Barvo Paulaaaaaaaa si Oviiiiiiii! :X. Sincer ma asteptam locul 5 happy

| candycarrie a răspuns:

Felicitari:* ati fost ft frumosi:*:X

| Licurici_2296 a răspuns:

Uraaa! a castigat Germania!

| Licurici_2296 a răspuns:

Raspunsul meu e stupid laughing
ma bucur ca o sa fie in Germania la anul, abia astept.
si ma bucur si pentru Romania, evident
hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bucur f mult pentru ei! Felicitarile mele! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...super.:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ştiu dar nu sunt mulţumită deloc.Meritam un loc mai bun! Piesa Lenei [Cred că aşa o cheamă nu? Lena] nu este de Eurovision.Este doar un hit...