| MadySweet a întrebat:

URGENT! hei TPU! Am o trupa de dans suntem 4 fete si avem intre 10 si 12 ani vrem sa dam un concert la vara(am mai dat) pe ce melodii sa afcem dansuri? Imi puteti zice niste melodii! va rog mult! Dau funda!(scuze de categorie)

2 răspunsuri:
| JustinBieberLover a răspuns:

Daca vrei o melodie in romana asta e faina : CANDY-HEYLA...altele in engleza sunt:who run the world(girls)-beyonce., localoca-shakira, edge of glory-lady gaga, sherlock-shinee, one direction-gotta be you