| AlyKaulitz2010 a întrebat:

URGENT! In primul rand as vrea sa cer scuze pentru faptul ca am ales aceasta categorie dar e cea mai accesata.
As vrea sa va rog daca stiti cumva o melodie pe care o caut eu.Partea proasta e ca nu stiu nici titlul melodiei,nici artistul,nici linia melodia si nici cateva versuri O_o stiu doar fragmente din video:
-E vorba de o fata care se plimba prin desert cu o masina. Iese din masina si arunca masina in aer iar dupa se plimba prin desert.
-Dupa aceea,ajunge intr-un magazin(din cate tin minte) si intra in baie, unde se schimba in negru si isi vopseste parul brunet in chiuveta.
Melodia cred ca e de prin perioada 2005-2006 :3
Mi-as dori mult sa o gasesc deoarece am cautat pe Google 2 ore si ceva deja.Am cautat cu toate tag-urile posibile si imposibile.
Multumesc ^^ big grin

Răspuns Câştigător
| Keith a răspuns:

Jennifer Lopez-Que Hiciste