| bobopirat a întrebat:

Urgent! Vreau sa imi iau o orga si nu-s pe care sa o aleg (yamaha sintetizator YPT 230) sau ( YAMAHA PSR 8) rog urgent raspunsuri!

6 răspunsuri:
| BlackWaltz a răspuns:

Din cate m-am informat acum, YPT-ul mi se pare mult mai avantajos chiar si pentru un incepator, pentru ca are 61 e clape iar PSR-ul doar 49. In rest, ca si voci si efecte sunt cam aceleasi.
In principiu as alege YPT-ul...

| bobopirat explică (pentru BlackWaltz):

Le poti consecta la calculator. adic in fl studio? au ceva program?

| BlackWaltz a răspuns (pentru bobopirat):

Http://usa.yamaha.com/......s/ypt-230/
Gasesti aici mai multe detalii despre YPT. Sper ca te-am ajutat.

| Beby_Bebyshor_1979 a răspuns:

Yamaha sintetizator

| bobopirat explică (pentru Beby_Bebyshor_1979):

De ce e mai buna asta?

| bobopirat explică (pentru Beby_Bebyshor_1979):

De ce e mai buna?