| DenisIonut01 a întrebat:

Urmarind melodii pe youtube din cand in cand imi apare o reclama cu un tigru ca aurul si ceva de hotel, daca ati vazut-o stie careve cum se numeste melodia?

p.s pentru "inteligenti" nu pot da copy paste la link caci e reclama.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=Lgkiu-IKpNg

asta e versiunea mai lunga...se pare ca melodia a fost facuta special pentru acea reclama.

| DenisIonut01 explică (pentru SuperMagicSmile):

Totu e bun decat reclama aia mica sad
as fi preferat melodia, e bestiala :X Multumesc.
p.s mai astept pana maine poate imi posteaza careva o melodie officiala big grin apoi daca nu posteaza nimeni primesti funda.