| gossipro a întrebat:

V-ati uitat la America Best Dance Crew sezonul 3? Daca da, v-a placut castigatorii(Quest Crew) si care dans v-a placut cel mai mult?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mia placut dansul cu efecte speciale

3 răspunsuri:
| ceco a răspuns:

Din pacate nu am vazut decat un pic din sez 3 dar am urmarit tot sez 1 inca de cand nu era difuzat in romania ma uitam la bulgarilaughing urmaresc sez 5 acum pe mtv.com

| littlegraycat a răspuns:

Preferam sa castige cealalta echipa.

| gossipro explică:

Sunt preferatii mei dar mi-au placut mai multe dansuri, dar Poker face, Orquestra si Forever sunt preferatele mele.