| inna a întrebat:

Va mai aduceti aminte melodia?;))

http://www.youtube.com/watch?v=Is7NKkwAFYU

Mie una inca imi place si o ascult;))

Răspuns Câştigător
| cyufulyky a răspuns:

Melodia asta i-am dedicat-o eu prietenului mheu cand ne ceratsem urat de thot.,. vreiam doar sa-l fac sa sufere ...mmm nu prea am reusit ma cunoaste f bine ca tin la el si pnm nu prea a mers dar tineam la sta la mess "n-ai sa ma gasesti una ca mine, n-am sa mai iubesc unul c athn... din mintea mea te-am scos deja se pare ai fost doar o eroare,,,, in fn nu prea amers chestia asta dar imi place mel e veche dar super...

6 răspunsuri:
| MM a răspuns:

Ce veche e tongue Hmm, n-a fost una dintre cele mai bune melodii ale Andreei.Pe vremea aceea, inca incerca sa-si gaseasca un stil propriu. Tin minte cat tam-tam s-a facut din cauza gestului ei cu mana din videoclip (cu schimbatorul). A fost considerat ceva vulgar si obscen, tinand cont ca muzica ei era ascultata in mare majoritate de pustoaice.

| SweetCandy a răspuns:

N-ai sa mai gaseti una ca mine/n-am sa mai iubesc unu k tinelaughinglaughing da imi plcbig grin

| M4RK a răspuns:

Ooops..eroare eu nu am auzit-o pana acumlaughing

| Pho3nix a răspuns:

Ooops...eroare.
Mi-am amintito. E misto. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda...copiatoarea lui Britney.