mariana
| mariana a răspuns:

Acum le-am ascutat si eu prima data aceste melodii.
Toate sunt melodii ritmice, dansante, in prima se simte un "iz" indian, in cea de a doua unul oriental, iar melodia Andrei "Abelia", este frumoasa si specifica pentru vocea cantaretei.
Melodiile sunt dragute si interpretate bine.
Multumesc pentru postare.

9 răspunsuri:
| Andrei Robert a răspuns:

Da:X
Sunt dragute...happy

| Petronela a răspuns:

Daaaa, tie?

| AndreeaSiAndra a răspuns:

1.Nu stiu.Imi spune ceva si nu pot urmari
2. Dragutza...
3.Superbalove struck

| BRG a răspuns:

Groaznice de unde le-ai scos, dar ştii tu gustul omului nu poţi ---în el.

| DmnProfesoara a răspuns:

Neahh.adica` nu prea sunt genu` mew.

Sorry pentru cei care le plac mel.insa fiecare are preferintele lui in muzicaatongue

| zizi000 a răspuns:

NU, sunt oribile.(parerea mea)

| dasda a răspuns:

Sincer asa si asa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi poate spune si mie cineva cum se numeste prima melodie? va rog...mersi anticipat...

| catalina1992 a răspuns:

Imi poate spune si mie cineva cum se numeste prima melodie va rog? multumesc anticipat...