mariana
| mariana a răspuns:

Chiar daca s-a apreciat ca nu intra in politica TPU de a se posta pe acest site, melodii ori a se face dedicatii muzicale, cred ca este important de retinut ca, asa putem asculta niste melodii bune, chiar daca intentia noastra a fost doar sa navigam pe TPU si sa citim, ori sa mai raspundem la intrebari.
Eu spre exemplu, am ascultat prima data melodii de pe You Tube, doar atunci cand am accesat acest site si asa am aflat si eu de el si subliniez ca mi-a inseninat zilele.
Se pare ca sunt impotriva "vantului" dar acesta este punctul meu de vedere si cred ca sunt multi useri care gandesc ca mine.
Iti multumesc BRO pentru ce faci pentru acest site si ca, ai pus accent pe comunicarea dintre oameni, este un lucru bun si cred ca, este totusi in spiritul acestui site.
Vrem cu totii sa fim mai buni, mai inimosi si desigur ca, muzica ne poate face mai umani si ne umple sufletele de speranta.
Un gand bun tuturor celor care se staduiesc sa ne faca zilele mai bune si mai variate.
Lora ai inceput sa faci un gen de polemica si cred ca nu este bine sa"dai lectii" altor useri pentru ca, pe acest site, toti suntem egali si toti avem aceleasi drepturi, chiar daca gandurile noastre nu coincid intodeauna.
Multa sanatate si o activitate cat mai intensa si mai echilibrata pe TPU.

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Dragute. Imi plac.

| JeSa a răspuns:

Ahhhh, yeahhh, yep, hep, yep bune piesele!
Merci Andrei.:)
http://www.youtube.com/watch?v=rT1FLmFuqZc&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=FGraHKTNxCo

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu prea e genul meu dar cat de cat imi placbig grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mie imi plac foarte mult.

| just|breathe a răspuns:

Sincer? Nu e stilul meu.eu prefer rockul.\m/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lora, sigur ca da. Nu spui asta cind primesti dedicatii si nici cind ceri dedicatii. Dar avind in vedere ca ai un dinte impotriva mea si ca nici nu ti-am dedicat nimic, fireste ca ai simtit nevoia sa faci o remarca.
Intentia mea a fost sa inseninez fetele celor de pe site, iar tu le umbresti aceasta placere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lora, nu trebuie sa uiti ideea de baza si nu numai tu, ci nimeni nu trebuie sa uite acest lucru. Sintem oameni nu roboti si nu intram aici doar pentru a da raspusuri. Ar fi o naivitate din partea oricui sa creada ca oamenii intra numai pentru a da raspunsuri dezinteresat. Desigur ca o facem, ajutam si asta fara sa cerem nimic in schimb, insa mai intram si sa socializam. Sa fii convinsa, ca daca ni s-ar interzice cu desavirsire sa socializam, nu ar mai intra pe site decit cei care pun intrebari. Dar intrebarile vor ramine fara raspuns in marea lor majoritate, pentru ca vor fi prea putini cei care or sa mai faca treaba asta. Sa raspunda. Cei care raspund, or sa intre pur si simplu intimplator, nu vor mai sta asa de mult pe site. Oamenii intra sa socializeze, sa se cunoasca, sa lege eventuale amicitii. Oamenii sint fiinte sociale, cauta locurile unde pot socializa. Si faptul ca aici pot socializa, ii face sa vina si sa piarda din ce in ce mai multe ore pe site. Si asta este si un cistig pentru cei care au nevoie de raspunsuri la intrebarile lor. Este un cistig si pentru site, pentru ca prin asta se mareste traficul si trafic mare inseamna audienta, care aduce reclame si reclamele aduc bani. Banii permit site-ului sa supravietuiasca. Deci din posibilitatea de a socializa, pe care o ofera un spatiu, chiar si virtual, au toti de cistigat. Asta este ideea de baza. Iar urarile de "la multi ani" de sarbatori sau cind este ziua cuiva, dedicatiile muzicale unei fiinte dragi sau pur si simplu intregii comunitati din dointa de a le insenina fetele, polemicile pe diverse teme, reprezinta exact lucrul de care faceam vorbire. Dorinta oamenilor de a socializa. Tu insati ti-ai gasit citiva amici aici si trebuie sa recunosti ca daca nu exista posibilitatea pe care ne-a dat-o site-ul sa interactionam, acum nu discutai cu ei, nici nu stiai ca exista. Ori esti foarte incintata de realizarea asta. De ce arati egoism si te bucuri numai pentru tine, dar te arati deranjata daca si altii socializeaza si leaga amicitii sau chiar prietenii asa cum ai avut tu ocazia si cum in continuare mai ai posibilitatea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lora, am spus ca oamenii vor sa socializeze, asta nu-i de natura sa indispuna.