| METALL2000 a întrebat:

Va place aceasta melodie http://www.youtube.com/watch?v=WTKZzg7cg14&feature=chann el&list=UL mie da imi place! :)

10 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Credeam că după ce se duce vara, încetează şi lumea să mai posteze căcatul ăsta de melodie.

| CautNume a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Nu!

| HermioneLove a răspuns:

Da este foarte frumoasa melodia happy

| Indestructible a răspuns:

Și vrei să te ridicăm în ceruri pentru că-ți place acest jeg?

| Love4Music a răspuns:

Foarte bine ca iti place.
Daca vrei sa faci conversatie du-te pe mess.

| BeiiBiiiyoo a răspuns:

Dap...e frumoaasa

| Summoning a răspuns:

Tu iti bati joc de noi cand postezi toate prostiile astea sau chiar exista oameni ce pot asculta asemenea gunoaie

| Stefan_Manuela_1975 a răspuns:

Imi pace e foarte frumoasa melodia, o ador! NU ma satur de loc de ea love struck number 1! kiss