| Woodenpints91 a răspuns:

Ceva-mi spune că tu eşti fetiţă aia necăjită de la avatar, şi nu-i frumos să mă iau de tine şi de gusturile tale oribile în materie de muzică proastă.
Niciuna.

| METALL2000 explică (pentru Woodenpints91):

Ce fetita necajita de la avatar visezi ma laughing? Auzi duda daca ai raspunsuri din astea tampe mai bine pastrezale pentru tine Okei?winking

| METALL2000 explică (pentru Woodenpints91):

Si nu mai comenta tu de gusturile mele ca ale tale sunt si mai praf stai linistit/linistita happywinking

| Woodenpints91 a răspuns (pentru METALL2000):

Ok,încearcă să foloseşti limba română,nu o combinaţie suspectă între română de baltă şi engleza de balta,data viitoare când îmi mai răspunzi,bine?
Şi, cam ce-i aşa de praf la gusturile mele? Sau zici asta doar ca să te aperi, tu negăsind nimic în neregulă la muzica pe care o ascult eu.
Adică, cam cu ce-i mai presus bumţi-bumţi ăsta oribil al tau, cu solourile de chitară şi vocea puternică din melodiile ce-mi plac mie?

| METALL2000 explică (pentru Woodenpints91):

Auzi da tu chiar nu ai ce sa faci si te iei de alti? Stai linistit in banca ta, ca eu nu am chef sa ma cert cu tine.Si oricum ce ai vrea sa ascult muzica de aia de pe timpuri? Bun frate nu iti place muzica mea pasrteazati parerea pentru tine, nu te lua la cearta cu alti.Voi nu aveti ce sa faceti si comentati la alti ca sa va luati la cearta cu noi, luativa o viata!winking

| Woodenpints91 a răspuns (pentru METALL2000):

Tocmai ai ucis limba română. Înţeleg că nu prea ştii cu ce se mnâncă muzica, dar cine te împiedică să scrii corect?

| METALL2000 explică (pentru Woodenpints91):

Da ma bine ca esti tu destept, pfff tongue nu stiu de ce mai vorbesc cu tine evident ca imi pierd timpul

| Woodenpints91 a răspuns (pentru METALL2000):

Eu ştiu să scriu corect. Agramată ce eşti.

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

M-as lua de fața ta dar, se pare ca mi-au luat-o ceilalti inainte.
Muzica de pe timpuri zici?
Sa facem o scurta analiza:
O persoane asculta numaince este la radio, mananca numai rahàt proaspat, muzica comerciala de 2 banii facute pe mobil,cu beaturi care se repeta si versuri intr-o limba de care tu nu ai auzit sau o persoana care este selectiva la muzica, alege o trupa, ii asculta toate melodiile, alege ce-i place etc.
Ai habar cat de greu este manuiesti un instrument? Sa legi 2, 3 acorduri e simplu.

| CautNume a răspuns:

Niciuna.

| NoShit a răspuns:

Niciuna.

| Schwarzz a răspuns:

A doua.

| yoysabella a răspuns:

Flo Rida - Whistlewinking