| nicole2u29 a întrebat:

Va place Coreea de Sud? Sau videoclipul SNSD-genie(korean ver.)?
va rog mult, mult uitati-va la el... e foarte haios si fetele sunt frumoase

Răspuns Câştigător
| analoveskorea a răspuns:

Ador Coreea de sud:X:X:X si kpopul printre care si trupa SNSD iar Genie:X a fost printre primele melodii ascultate alaturi de Gee si Oh
intr-adevar sunt f frumoase fetele si canta super iar clipul e foarte fain

2 răspunsuri:
| LaviLavi a răspuns:

E super videoclipul si imi place mult trupa SNSD

| Yin a răspuns:

Deci, care este intrebarea? Daca ne place Coreea de sud si K-pop-ul? Pai eu sunt unul dintre fanii Coreei de Sud, si stiu melodia SNSD- Genie si, stiu si videoclipul.

Funda?