| KangDongSub a întrebat:

Va place Coreea? De ce? Cum ati aflat tara aceasta? Cum vi se pare a fi fata de Romania? V-ar placea ca Romania si Coreea sa fie doua tari unite? Astept raspunsuri cat mai frumoase :*

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E acolo pe harta nu trebuia sa ne spuna nimeni de ea. Si cum pana mea sa fie unite doua tari de pe doua continente diferite aflate la mii de km distanta?

| KangDongSub explică (pentru suntserios):

Sall! suntserios Cand am spus "V-ar placea ca Romania si Coreea sa fie doua tari unite", ma refeream; daca v-ar placea de ex: Artisti nostri sa colaboreze cu artisti Coreeni, Ce-i din Guvern sa aiba o relatie pe plan politic deschisa si cat mai apropiata.etc. Chiar daca se afla la mii de km crezi ca nu se poate!? Vecini nostri Moldoveni cum au reusit noi sa nu putem?

| Mădă0611 a răspuns:

Există Coreea de sud, ăia cu bumtzi, şi Coreea de nord, aia comunistă. Cred că eşti fan/ă k-pop şi vrei să ne înfrăţim cu ăia din sud, eh, şi eu vreau cu Olanda big grin

| KangDongSub explică (pentru Mădă0611):

Mada0611 de ce cu Olanda?

| Mădă0611 a răspuns (pentru KangDongSub):

Pai daca tu vrei Coreea pentru muzica lor, eu vreau Olanda tot pentru muzica, trance big grin, desi a aparut in Germania, dar Armin, Tiesto, Dash Berlin, Ferry Corsten, Richard Durand + altii, sunt olandezi + ca am vazut un film, Mar adentro, si am inteles ca in Olanda e legal asa ceva. Altii ar vrea pentru marijuana, e legala acolo tongue

| M25M a răspuns:

Care Coree, cea bine dispusa sau cea tafnoasa? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place Coreea (la cea de Sud ma refer). imi place in primul rand pentru pentru mancare. am aflat de ea de cand eram mica, dar am reusit sa o cunosc mai bine datorita prietenei mele coreence. n-as vrea sa fac nici o comparatie intre Romania si Coreea. da, mi-ar placea sa fie unitre.

| KangDongSub explică (pentru anonim_4396):

Prietena Coreeanca zici!? NICE :*happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place Coreea de Sud. Stiu mai de mult de aceasta tara, numai ca acum cu febra coreeana am aruncat un ochi asupra ei mai mult decat inainte.

Nu mi-ar placea ca Romania si Coreea de Sud sa fie unite pentru ca noi am strica tot ce e frumos acolo. Avem haru` asta.

| KangDongSub explică (pentru anonim_4396):

La ultima fraza is de acord si eu cu tine crying