| izabelaiza a întrebat:

Va place cum canta michel telo?

Răspuns Câştigător
| ImperfectlyPerfect a răspuns:

Dalove struck Canta fainlove struck Imi place melodiile luilove struck

4 răspunsuri:
| Element25 a răspuns:

Nu ştiu ce sa zic...
E...pur şi simplu e... căcat.

| wforweirdo a răspuns:

Nu, imi vine sa vomit cand ii aud piesa aia tampita, ai se eu te pego sau cum naiba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă are voce? Poate are.
Mie personal, melodia aceea care l-a propulsat şi care i-a adus peste 300 de milioane de vizualizări pe Youtube,mă dezgustă. Tot ce e atât de ascultat,devine cocălăresc. Melodie pur comercială, fredonată de plozi, care cred, dacă unul dintre idolii lor din fotbal, ascultă acest lucru, ei trebuie să repete gestul. Scârbos!

| noname2021 a răspuns:

Da,dar nu sunt innebunita dupa el