| gherasu a întrebat:

Va place cum suna o fata pe rap? un mic freestyle pe beatul lui bitza in colaborare cu aforic-in urma noastra! astept pareri.multe pareri:D http://www.youtube.com/watch?v=-X3EvbCZ2oY

3 răspunsuri:
| shadybaby a răspuns:

Nu mi se pare deloc ciudat, deoarece cunosc genul muzical destul de bine ca sa dau cu parerea. Suna bine, are mesaj, poate mai este de lucru putin cu textele dar in rest e ft OK. Rappul trebuie incurajat, tine-o tot asa!

| Hawks a răspuns:

Imi place, de obicei nu ascult muzica de genu, dar mai sunt si excepti big grin

| cRIT a răspuns:

E cam ciudat sa auzi o fata pe beat rap.Majoritatea fetelor care au inceput cu rap au dat de bani si acum numai rap nu fac.Ai voce ai flow poate revolutionezi rapp-ul si o sa ajungi o mare cantareata cum a ajuns si lil kim.Fa-te auzita de cineva care te poate ajuta cu 1 studio si daca o sa-i placa ai sanse mari sa ajungi o cantareata de rap auzita.Multa bafta.