| Corina_7356 a întrebat:

Va place de justina bieber?:)) : http://www.paracetalol.ro/poze-haioase/justin-bieber/ cred ca o adorati:)). FUNDA!

21 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mie nu imi place de cap de mop!
dar in poza asta e superb rolling on the floor)

| ahlrh a răspuns:

Nu stiu de ce va luati de el.pana la urma este un fenomen care v-a trece.Cu cat nu mai vorbiti de el cu atat mai repede dispare.
Nu poti?
De ce?
Poate esti si tu fan "Justina"oh go on

Fanii imi vor da stupid...

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mie-mi place doar cum canta si putin cum arata si putin personalitatea lui, la restul nu ma bag.

| βσσblėėŝ a răspuns:

Amm mai vazut poozaa=]]
foarte tare=]]]]

| aaaaaaa1 a răspuns:

Mamaaaa ce tare e poza:)):)) am si eu unahttp://cdn.buzznet.com/.......jpg:)):)) si nu imi place JB;)):-&:-&:-&:-&:-&:-&

| aaaaaaa1 a răspuns:

Scz nu e bun linkul ala http://cdn.buzznet.com/......038999.jpg asta-i ala bun:)):))

| SugarAndSpice a răspuns:

Da nu-mi place de loc, iar rpoza asta spune totul

| Miina a răspuns:

Toate zic acum ca. l urasc.
Da' cand.colo' numa' muzica lui o asculta si au postere in camereoh go on.
Hai Ciauu.

| yoo23 a răspuns:

Nu prea e genul meu laughing

| Aysa19 a răspuns:

Aiureaa trucaje ieftine!

| sweetlollypop a răspuns:

laughing ce tare il urasc pe justin bieber

| cυρcαкє a răspuns:

Da si eu o ador pe,, Justina'' laughing e mai frumoasa Justina decat Justinrolling on the floor

Pa-pa!

Răspuns utilizator avertizat
| Angelsergiuboy a răspuns:

Penal

| cici_5337 a răspuns:

Ce bunaciune! belea! foarte tare poza

| Crisu a răspuns:

Da, adoram. Altceva?

| eve_5699 a răspuns:

Tare fazalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este editata poza am poze si cu selena gomez goala dar era corpul altciuiva si fata ei findca selena are o alunita pe sanul drept si ea din poza nu avea deci da asta nu asta la nimic si nu schimba tot dragut ramane si tot voce frumoasa are este o intrebare tampita

| oana1238105 a răspuns:

Chiar ca arata ciudat!

| alexmatei a răspuns:

Il urasc pe JB

| reymysterio_8950 a răspuns:

Da
dadadada
dad
ad
a
da
d
ad
a
da
d
ad
a
da
d
ad
a
da
d
ad
a
da
d
ad
a
da
d
ad
a
da
d
ada
d
ad
a
d
ad
a
da
d
a
da
d
ad
a
d
ad
a
d
ad
a
da
d
ad
a
da
d
a
da
d
ad
a
da
d
ad
a