| GreenBubbleLove a întrebat:

Va place filmul Coraline? mie mi se pare extraordinar pentru ca pe langa faptul ca numele meu seamana cu al ei (ma cheama corina), ea reprezinta exact genul meu de persoana putin rebela, dar si curajoasa...cat mai ulte raspunsuri va roghappy

Răspuns Câştigător
| alexxy_8614 a răspuns:

Buna. A fost super filmul mi-a placut ff mult d acolo inveti ca nu tot ce iti doresti iti aduce fericirea caci ea si-a dorit ca mama ei s aiba mai mult timp pentru ea a vrut mai multe haine o gradina si ai vaz ca tot in lumea ei reala a fost mai bine big grin mi-a placut pisicuta mult ca a fost curajoasa l fel si coraline

1 răspuns:
| ClaudiuAndrei90 a răspuns:

Da a fost un film ok, mai ales finalul a fost foarte interesant.