| RAY a întrebat:

Va place genul asta de muzica?
https://www.youtube.com/watch?v=zNs4zSKK9S4

3 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

E dragutica.

| Romeo16101 a răspuns:

Gusturile nu se discuta, fiecare avem dreptul de a ne place, sau nu, o anumita chestie.
Death Metal-ul, este un gen de muzica destul de controversat, si criticat de multa lume, datorita tematicii pe care o abordeaza, datorita stereotipurilor de genu: esti satanist, il venerezi pe Satan, sau o sa mori in chinuri vesnice in iad, nu o sa gasesti prea multa lume care apreciaza acest gen de muzica. Succes!

| Fodoristi460 a răspuns:

E ok. Iti recomand: Slipknot, 5fdp, system o a dawn, linkin parca sau skillet