| anonim_4396 a întrebat:

Va place hip hop-ul timisorean?
Ce parere aveti despre videoclipul asta?
http://www.youtube.com/watch?v=JHERzmvW9nc

4 răspunsuri:
| Alex_7297 a răspuns:

Beaturi comerciale, început de manea, flow slab... (e părerea mea, şi crede-mă, ascult rap). Chiar sunt curios câţi "stupid" primesc pentru că mi-am exprimat părerea.
"Scuip versurile conştient că-mi fac belele / beat-uri comerciale-mi sunt egale cu manele" - zerOKNimic... happy

| Moni. a răspuns:

Imi place Eli happy. E dragut si videoclipul, dar se putea mai bine :d.

| Smarandica a răspuns:

Da

| pacman a răspuns:

Ascult melodiile lui Eli de aproape 3 ani nu prea des dar le ascult din cand in cand!