| PisSsicutTtzza a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=FlQ93ECLgWU
ce parere aveti despre acest vidio.ce va place mai mult:melodia sau videoclipul?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Se potrivesc, o melodie simpla si un clip simplu.

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Mie imi place. Melodia e super.Si cei doi din videoclip sunt foarte simpatici.

| kuchikisan a răspuns:

Buna! parerea mea este ca videoclipu ti'a iesit grozav si melodia e la felwinking se potriveste videoclipul cu videoclipul de obicei si asta conteazawinking Succes in continuare

| CrissRonnye7 a răspuns:

E o melodie interesanta, dar nu stiu, pare plictisitoare, la fel si videoclipul