| Lady21 a întrebat:

Va place Hollywood Undead? Mie da e trupa mea preferata, vreau sa stiu da mai e cineva cu gust la muzica happy Daca da care sunt piesele voastre preferate? Mie toate big grin

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

E interesanta trupa asta. Are vreo 10 melodii care i-ar face una din cele mai bune all-time (nu exagerez,nu sunt homer,chiar i-ar face asa ceva) si restul sunt dejectii. Imi plac cele "serioase",deci intelegi de-aici ca n-as asculta Comin In Hot sau Dead Bite de bunavoie,chiar daca ma inscrii cu fierul rosu.

Melodii serioase si absolut fabuloase de la HU : Rain,Bullet(descoperita total accidental,a fost prima melodie de la HU pe care am ascultat-o fara prejudecata ca sunt o trupa de swaggeri flescaiti),Paradise Lost,Hear Me Now, Young, Circles, Glory, Pour Me si My Black Dahlia.Si SCAVA si Undead imi plac multl. Rain are asupra mea un efect ciudat, te face sa te gandesti.Si sa dai repeat de vreo 5-6 pro dupa.

7 răspunsuri:
| Zendaa a răspuns:

Logic.Melodiile mele preferate ar fi Rain(încearcă pe fundal Rainy Mood), Hear Me Now, New Day(ar fi pe locul 1 în topul meu),Pain,Bullet(serios acum,sinucidere fericită? Epic), Dead Bite, Street Dreams, The Loss şi I Don't Wanna Die(te rog observă cum menţionează ceva despre Jeff The Killer "Just go to sleep").Am mai multe, dar nu îmi vin în minte momentan. Oricum trupa e perfectă.

| mODIN a răspuns:

Imi place asa si asa.Era candva trupa mea favorita.Dar inca ascult:City,From the Ground, Bottle and a Gun, Black Dahlia, Been To Hell, Undead si No5

| MaliciousDeath a răspuns:

Nu am ascultat asa de mult HU, dar mi-a placut mult si inca imi place Sell your soul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place, Hollywood Undead.
Melodii preferate: Young, Undead, No.5, The Diary, Everywhere I Go, Been to Hell, Apologize, etc.

| svartirhimnar a răspuns:

Şi mie îmi place HU.
Piesele mele favorite sunt Apologize şi Levitate.

| Mihai_Calin_1989 a răspuns:

Foarte tare trupa, i-am descoperit acum vreun an jumatate si de atunci ii tot ascult! Au un stil aparte, adevarat. iar versurile te pun pe ganduri, pe mine cel putin! Piesele mele preferate in ordinea urmatoare:1 Paradise Lost 2 Black Dahlia 3 This Love This Hate 4 Knife Called Lust 5 Hear Me Now 6 Pain 7 Bitches 8 Rain 9 The Diary 10 No 5
then the rest big grin