| MaNumescCumDoresc a întrebat:

Va place Kesha? Ce va place sau nu va place la ea? Dar despre melodia DIE YOUNG ce parere aveti?

10 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu.
Aaa...ca sa-mi plac un artist ar trebui sa-mi placa melodiile sale, nu crezi?

| Kaℓi a răspuns:

Cine e Kesha?

| Azµre a răspuns:

Nu îmi place.
Chir nimic nu-mi place la ea... În afară de faptul că era o vacă înainte să devină cântăreață.

| KristalPop a răspuns:

Nu, nu îmi place. Şi sunt foarte multe motive pentru care nu-mi place. Iar melodia ta nici măcar nu am ascultat-o şi nici n-am de gând.

| TheStory a răspuns:

Nu imi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Toate melodiile ei sunt idioate.

| FearOfTheDark a răspuns:

Parerea mea: O amarata.
Versurile sunt plictisitoare si muzica e la fel ca muzica altor "vedete din America" deci nu are nimic special.

| persseuss a răspuns:

Da,mie imi place cum canta.nu am ascultat melodia asta dar am sa o ascult acum, si am sa revin cu un comment

| OskarRM a răspuns:

Mi-ar plăcea de ea dacă ar fi arsă de vie, cenuşa ei fiind împrăştiată în chiloţii unei obsedate de Bieber.

| Disharmony a răspuns:

Îmi place aşa de mult de ea, încât mi-ar face o deosebită plăcere s-o văd spânzurată sau s-o spânzur chiar eu cu cablul de la laptop.