| meryy a întrebat:

Ce parere aveti despre Kesha? funda la primulhappy

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Nu imi place cum cantaI don't want to see

14 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Are o voce superba,

| DakotaRoyse a răspuns:

Opinie personala: drogata care a facut ce a facut sa scoata si ea niste melodii, fara voce, ca aia nu e voce, e miau-miau, videoclipuri mai mult decat patetice... Ma rog, e naspa, sa zic pe scurt.

| Nothing05 a răspuns:

Ke$a... e ok.

are niste melodii bune... TIK TOK, Take it off, Bleah bleah

am citit intr-o revista ca obisnuieste sa bea... dar cu masura...

a avut o copilarie grea, dar s-a adaptat repede la viata de vedeta.

in concluzie. e ok!

| NUUSTIU a răspuns:

Mie imi place foarte mult. E vedeta mea preferata.

| Shake a răspuns:

Este o drogata

| usy313 a răspuns:

Super tare :X

| Deyutza a răspuns:

Canta cam naspa si arata groaznik crying daca o vezi noaptea faci infart laughing

| MeduzaInaripata a răspuns:

E prea rebela, ciufulita, urata, zici ca e baiat, are o fata de te sperie... e groaznica si totusi "tik tok" mi-a placut la nebunie cand a aparut, apoi imi venea sa ma dau cu capu` de pereti cand le auzeam pe toate copilitele astea de 10-12 ani care ascultau la telefon melodia asta...straight face

| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Kesha : we r who we r (cea mai noua parca), cannibal, tik tok, blind, your love is my drug, blow, sleazy, take it of, featuring 3OH! 3 Blah Blah Blah, Get In Line, Disgusting, Run Devil Run, animal, dinosaur, Boy Like You, Grow A Pear, Save me, Joe Terino, Goodbye, Boots & Boys, Kiss ´N Tell, Travis McCoy ft. Kesha - Want U Bad, Hungover, Feels Like Rain, Crazy Beautiful Life, Booty Call, Kesha - CU Next Tuesday, Princess, Let Me Go, ft. Katy Perry - True Love, Dirty Picture ft Tayo Cruz, My First Kiss ft 3OH! 3, Heart Fall Out, ft. FloRida You Spin My Head Right Round, Mouth, Butterscotch, Feat.Ashley Tisdale-Boy Like You,
Lucky, Strange Love, DUI (Driving Under Influence), Paris Hilton's Closet, mr watson, Dancing with tears in my eyes, Too Much (More Is The Cure), The Harold Song (cover) astea le stiu eu.

astea is melodii tari dl cea mai tare!
kesha adica
e sooperba!happy

vot? sau funda?
batting eyelashes

| Kat_6866 a răspuns:

Imi place stilul ei, cat despre melodii mie mi se par ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ii se potrivesc meodiile ei mai ales we r who we r!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ee cea mai tarelove struck
Imi place e frumoasaalove struck
E nebunatica love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Raspunsul meu poate fi interesant pentru unele persoane, poate nu pentru merry. Dar parerea mea despre Kesha este:Kesha este o fata foarte frumoasa, este chiar o super fata pentru mine, acum, deoarece a lansat clipul:we r who we r.Asa se numeste melodia! Este cea mai tare vedeta pentru mine si sper ca si pentru merry, dar nu stiu ce crede ea si sincer nu ma intereseaza. E super tare! Asta e parerea mea! multumesc lui merry la revedere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bitch :X