| Anabella01 a întrebat:

Va place Lemonade Mouth? si membrii formatiei?

Răspuns Câştigător
| Allexandra_3345 a răspuns:

Da! Filmul a fost foarte bine facut iar subiectul acestuia este foarte interesant. Membrii formatiei au fost alesi foarte biine. se potrivesc foarte mult. Tie iti place sa canti? Ti-ai placea sa faci parte dintr-o formatie?

4 răspunsuri:
| edyutz a răspuns:

Imi place foarte mult creca m-am uitat ca de vreo 5 ori la film e super

| DennyD13 a răspuns:

Da,e cel mai tare film, pacat ca trupa nu exista si in realitate, toti membri sunt super! Vorba ta @ bigalemonade1999, as vrea si eu o trupa!

| bigalemonade1999 a răspuns:

Lemonade Mouth e Da Best! Imi place mult Stella, dar as vrea sa fac parte dintr-o trupa dar nu pot.

| Allexandra_3345 a răspuns:

Buna. Da! Imi place foarte mult filmul, a fost foarte bine regizat iar tema este foarte interesanta. Despre membrii formatiei nu pot spune decat ca au fost foarte bine alesi, se potrivesc de minune. Tie iti place sa canti? Ti-ar placea sa facem o micuta formatie?