| lovefan a întrebat:

Care dintre membrii formatiei jonas va place si de ce? Astept cat mai multe pareri happy

Răspuns Câştigător
| rainbowstrings a răspuns:

Cu siguranță Nick. E sensibil, frumos, creț și un cântăreț extraordinar. Are cea mai bună voce. El compune melodiile trupei și își compune și propriile lui melodii. Fundiță?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| Morphine21 a răspuns:

Nick.
Mi se pare cel mai matur, sensibil şi draguţ din ei.

| Miha a răspuns:

Sincer ii detest pe astia de pe Disney Chanel...Bleac,ingerasi de la disney, si totusi ce... ok numai continuibig grin Nu-mi place formatia Jonastongue

| AdrianaINNA a răspuns:

Kevin
motiv:chiar daca nu este la fel de frumos ca fratii lui, are un suflet bun

| Danyelytha a răspuns:

Joe. mi se pare kel mai dragut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nikkkkkkkkk e cel mai tare si arata cel mai bine