| ILoveCupcakes a întrebat:

Va place Megadeth? Daca da, care sunt melodiile voastre preferate?

8 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Da. Descarcă și tu discografia dacă ai nevoie de melodiile mele preferate.

| thegatekeeper a răspuns:

Foarte mult. Pot sa spun ca intra in top 5 trupe preferate. Melodiile de care nu ma pot satura niciodata de la ei sunt Symphony of Destruction, Never walk alone, Moto psycho, In my darkest hour, The right to go insane, Ecstasy, Sweating bullets si Burnt ice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Pot spune ca este una dintre trupele mele preferate.Il admir mult pe Dave.
Imi plac melodiile A Tout Le Monde,Sweating Bullets,Symphony Of Detruction, Trust, Holy Wars, Tornado Of Souls, Promises etc.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Cii aia?

| Wøodenpints a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Ăia de cântă "a tout le monde, a tout mes amis...", solistul e din Brăila.

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru Wøodenpints):

...Dude, lasă răspunsul la tot ce răspund eu şi trăieşte-ţi viaţa.
You creep me out.

| Wøodenpints a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Să nu te simţi brăileancă forever alone, că nu-ţi răspunde şi ţie cineva.

| OhHYeEEaH a răspuns:

Megadeth e una din trupele mele preferate de thrash metal.Melodiile mele preferate sunt : Five Magics, Post-American World, The treat is real, Wake up dead, Hanger 18, Never walk alone si Skin o' my teeth