| symonyk007 a întrebat:

Va place melodia,, Alex Mica,, dalinda

5 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Da...am ascultat-o toata ziualaughing

| TheBloodyRoses a răspuns:

Din pacate da straight face. mi-a trimis`o o prietena si am ascultat`o toata ziua fara s`o opresc straight face. Inca o ascult. E superba.

| theGirls a răspuns:

Dapwinking e draguta tongue

| mickeye a răspuns:

Nu,nu îmi place.Totuși,am un IQ suficient de mare ca să nu-mi placă orice porcărie interpretată de un cocalar.
Când aud piesa Dalinda,la radio,îmi vine să mă dau cu capul de zid, îmi zgârie urechea.
Să fim serioși, Dalinda e o manea abominabilă, pe care o ascultă în general cocalarii, țăranii și pițipoancele nu foarte inteligente.Decât să ascult Dalinda mai bine ascult Irina Loghin.

| debby2000 a răspuns:

Si mie imi place la nebunie