| jumbO a întrebat:

Va place melodia Alexandra stan lollipop :-x? Miee`imi place >straight facebig grin

20 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Da e dragutahappy

| Petronela a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaa

| DeXxa a răspuns:

Nu, mai avea putin si dadea in manea laughing

| Kenny a răspuns:

Hello?! Ati ascultat macar versurile? sunt penibile oh go on
Alexandra are o voce superba (cine nu ma crede sa caute pe YT coverul dupa Rihanna - Take a bow), pacat ca si-a facut o imagine asa proasta cu videoclipul "Lollipop".

| Raiden a răspuns:

I like this song because she's delicious when she lick her(/my) lollipop. laughing

| Andreea_8014 a răspuns:

Sunt de acord cu @ duda
Da' mie nu. mi place. O detest. mi se pare a fi o tipa plina de fite oh go on

| Sanzii123 a răspuns:

Acum doua saptamani era melodia mea preferata :X Imi place mult

| Kidd ♡ a răspuns:

Nu`mi place in mod deosebit, dar e draguta happy

| jumbO explică:

I like the candy

I like the chocolate laughing) >big grin

| jumbO explică:

Stiam draga @duda! am ascultat. o si pe aia. si chiar canta fain.si daca mie imi place` lollipop ce. i cu asta!

| LoveForShania a răspuns:

,, I like the candy... I like the chocolate, the ice cream is very good, but... I just love my lollipop [pop-pop-pop-pop-pop-pop-pop]
etc.
I love!
Imi place mult, e soneria telefonului meu.

| AnaigroeG a răspuns:

E faina happy

Merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia aia este egala cu zero laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce la majoritatea baietilor le plac doar fufele dezbracate care fac orgii si se dezbraca be unde apuca? ce e mai atragator? un popou bine umflat de pe la tv sau un cap cu care sa gandesti?
Iar acum la melodie, ce mata o fost in capu vostru manelisti tembeli si handicapati ce sunteti?! ducetiva naibii cu pop-u de **** pe care il asculta toata prostimea, mai un pic...si deveniti manelisti
Succes!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este groaznica.''Cuz I'm dellicious when I lick the lollipop''
''All the boys they want me, all the girls they like me too'' wtf?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| AldeaDorin a răspuns:

E destul de bunicica, dar totusi uneori are versuri cam,, neobisnuite''...insa per ansamblu e destul de draguta piesa.

| alexandra_3200 a răspuns:

Dapz e super;. x!

| dacianacuciula a răspuns:

Da imi place :X:Xo ador:X:X