| illusion a întrebat:

Va place melodia asta?

http://www.youtube.com/watch?v=D4WP_dEHQwY

mie imi aduce aminte de fratele meu.:(

sper sa va placa :X:x

7 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Foarte frumoasa.

| alecs871 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=_tk1sQmHHgc
Uite si melodia asta :)

| Casiana a răspuns:

Este superba:X...Mai ales versurile:Inca am suflet de copil care refuza sa creasca
Mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta.

Este sincera melodia, chiar simti ce spune acolo...Deci multumesc, m-ai facut sa mai adaug o melodie la preferate!

Ceauuuu!

| Cryssy a răspuns:

Este superba.love struck Imi vine sa plang cand o ascult. crying

Răspuns utilizator avertizat
| illusion explică:

Il iubesc pe nane :X:X imi plac foarte mt melodiile lui fratele meu asculta nane, arssura, nimeni, altu, ombladon, raku.and co. uneori imi e atat de dor de el.pfff

| Adela_9686 a răspuns:

Da ii sper melodia, mie imi aduce aminte de un prieten ce nu mai e printre noi crying