| raul_2011 a întrebat:

Va place melodia asta? Jayko feat. Anya - One? Eu mor dupa ea. Voi ce parere aveti de ea? E un pic cam veche dar frumoasa. Daca va place ascultati melodia asta: Jayko - Crazy. E mai veche dar nu la fel de frumoasa.

5 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Da, sunt frumoase amandoua.
Ia si de la mine niste melodii faine in genu' ce asculti si tu:
Gadyno - Close to me
Gadyno - No more lies
Sunrise INC - Day by day
Ryan - Like a star
Dj Chris Livio - Say bye
Evian Kado feat Thaya - World on fire
Mario Bischin - No goodbye
Thaya - Help me
Stefana Vicol - Fancy

Auditie placuta!winking

| T30D0RA a răspuns:

Cu placere! big grin

| emy_8408 a răspuns:

Da e super mel, pe cealalta nu o stiam dar e frum, mersi pentru ea. tongue

| Pinkyx a răspuns:

Si mie imi place Jayko feat. Anya - One love struck Si cealalta e frumoasa

Răspuns utilizator avertizat