| sisylia a întrebat:

Va place melodia Hero-de Skillet?

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Da,imi place.Ascult de vreun an Skillet si din prima melodie(Comatose) m-a fascinat stilul lor...adica,e placut,te face sa traiesti versurile-cu unele cantece pot relationa foarte usor,pentru ca ma caracterizeaza,si e o trupa care canta despre chestii adevarate si pun suflet in melodiile lor.

Dar uite, ca am deviat, si vorbeam despre trupa.Melodia e in primele cinci de la ei,clipul imi place foarte mult,mai ales intr-o-ul,vocea lui John e perfecta, fara suparare dar Jen Ledger trebuie sa mai lucreze un pic la vocal pentru ca face o discrepanta mare cu accentul acela britanic, instrumentalul imi place iarasi foarte mult.Ii dau melodiei un 9.

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Îmi plăcea.

| AG a răspuns:

Da. E super faina melodia. Imi mai place mult de la Skillet: Awake and alive

| childinocent22 a răspuns:

Da de ce nu

| Alin_4678 a răspuns:

De la skillet imi place hero monster awake an alive si last night deocamdata

| TheGuardian a răspuns:

Cel mai tare! E super ultara mega p**du de tare! big grin