caramela
| caramela a răspuns:

Buna! e frumoasa melodia, dar nu cred ca as asculta-o la nesfarsit..parerea e a mea.
O zi frumoasa sa aihappy

| Lightning1997 a răspuns:

Nu,este prea comerciala si prostesca.Imi plac piesele adevarate, piesele vechi.

| HermioneLove a răspuns:

Daaaaaaaaaaa este superba! O ador pe Avril! Cantareata mea preferata!(si Selena Gomez)
Dar piesa nu este printre pref.mele cu toate ca e draguta! love struck big grin

| IndiferentXD a răspuns:

Nu straight face

| JeSuisAnonyme a răspuns:

Da laughing
E super si e chiar pe stilul lui Avril, ascult de multe ori piesa asta.
E draguta, in stil Avrilwinking

big grin

| Adda66 a răspuns:

Nu,nu-mi place... O ADOR! rolling on the floor Cea mai frumoasa melodie e lui Avril!

| AleAlbu a răspuns:

Da foarte mult! Mai ales videoclipul.Imi place cum ii sta bruneta lui Avril! happy

| AllTogether a răspuns:

Da,e cea mai tare melodie a lui Avril