| Elena1234456 a întrebat:

Va place melodia : http://www.youtube.com/watch?v=VZtfU8avF3A? E super draguta versurile sunt in engleza :x doar ca nu le gasesc traducerea in limba Romana. Imi dati si mie traducerea versurilor in limba romana? Dau fundita;)). Va rog! Am cautat dar nu am gasit. Varianta de mai sus a melodiei este lyrcris... :).

Apropo.melodia se numeste Magnetic North-Drifty away :x

Multumesc!

:x

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shaden:
Da-mi că băieţii batut, dă-mi că fluxul de
Lasă-mă să trăiesc în ritm, lasă-mă să liber sufletul meu, şi Drift Away
Dă-mi că băieţii batut, da-mi că fluxul de
Lasă-mă să trăiesc în ritm, lasă-mă să liber sufletul meu
X2

Direct:
Lasă-mă să Drift Away, reminiscing zi mi-e dor
pentru a asculta hit-uri a jucat pe 92 şi 106,
Şedinţa a fost în camera mea, ascultarea de asteptare, de 2Pac,
osoasă şi BIGGY fi blaring de la caseta mea boom pricajit

De la răscruce de drumuri, pentru a suculenta, la viata merge mai departe,
I folosit la rock, Fugees, cântece Old Skool.
cum ar reglementa, favorita mea de la Warren şi Nate,
Am fost întotdeauna de economisire de până toţi banii mei, aşa că am putea sufla-o pe casete.

Cuz după şcoală, mi-ar merge direct la magazin de înregistrare,
si sa ne plimbam prin fiecare secţiune de oprire de la hip-hop.
doar ta găsi un cantec pentru a cumpara pentru a aduce înapoi acasă, astfel încât
Pot să cânt de-a lungul, atunci când mă simt cuprins de dor.

Asta e ceea ce am făcut doar ca să treacă timpul.
Am fost un, copil tineri, dar sunetul a fost sublim.
Cuz muzica, mereu am găsit, pentru a fi terapeutice.
Privind înapoi la viaţa mea acum, eu stiu cum, am luat prin ea.

Refren

T:
Cultivarea sus, am fost sociale, dar, nu a fost niciodată de tip pentru a deschide
Deci, cei mai apropiati prieteni mei nu au fost niciodata destul de aproape
Cred că le-am fost emotionless...
Deci, mi-au fost tovarăşi de căşti meu constant
În jurul gâtului meu au fost în mod constant agăţat
Iar seara târziu când sunt bântuit de fantome
Melodii mi-ar gem de-ar interzice subconstient le -
Şi la naiba
I know it's just versuri si beat-uri
Dar versurile pentru mine sunt ca pacea infinita
Şi pace
Este ceea ce hip hop au avut mi-a adus
Folosirea benzilor durerea mea ca a fost "Killing Me Softly"
Killing Me, dar ce o modalitate de a muri
Supradoza de fluxuri, în comă pe rimează
Şi am
Vrei sa Drift Away
Staying conştientă suficient doar pentru a lovi replay, bine...

Refren

Shaden:
Da-mi B-Boys, arată freestyle, vreau sa te pierzi in acest suflet hip hop

Direct & T:
C'mon mister DJ, nu lasa-ma jos acum
Take Me Away, începând de astăzi, cu sunet surround
Şi îneacă toate zgomotul din exterior
Lumea în timp ce eu ghemuiesc şi închideţi ambele ochii maro
Şi răcoros în jos, lasă-mă să chiuveta song
Crezând în fiecare liric aşa cum am Synch buza de-a lungul
A se vedea că vorbeşte cu mine, aceasta şoapte în rime
Referitoare poveştile de viaţă care nu este prea diferita de-a mea
Deci, dă-mi că băieţii bătut, şi gratuit sufletul meu
Vreau să te pierzi, dacă este posibil
Cuz aceste cântece uşurinţă gândurile mele şi lăsaţi-mi somn Herat
În timp ce bassdrum înlocuieşte inimii mele

sorry dar am folosit translator laughing

in fine, poate iti e de folos

te pup :*

4 răspunsuri:
| blondutzata a răspuns:

Da-mi că băieţii batut, dă-mi că fluxul de

Lasă-mă să trăiesc în ritm, lasă-mă să liber sufletul meu, şi Drift Away

Dă-mi că băieţii batut, da-mi că fluxul de

Lasă-mă să trăiesc în ritm, lasă-mă să liber sufletul meu

X2

Direct:

Lasă-mă să Drift Away, reminiscing zi mi-e dor

pentru a asculta hit-uri a jucat pe 92 şi 106,

Şedinţa a fost în camera mea, ascultarea de asteptare, de 2Pac,

osoasă şi BIGGY fi blaring de la caseta mea boom pricajit

De la răscruce de drumuri, pentru a suculenta, la viata merge mai departe,

I folosit la rock, Fugees, cântece Old Skool.

cum ar reglementa, favorita mea de la Warren şi Nate,

Am fost întotdeauna de economisire de până toţi banii mei, aşa că am putea sufla-o pe casete.

Cuz după şcoală, mi-ar merge direct la magazin de înregistrare,

si sa ne plimbam prin fiecare secţiune de oprire de la hip-hop.

doar ta găsi un cantec pentru a cumpara pentru a aduce înapoi acasă, astfel încât

Pot să cânt de-a lungul, atunci când mă simt cuprins de dor.

Asta e ceea ce am făcut doar ca să treacă timpul.

Am fost un, copil tineri, dar sunetul a fost sublim.

Cuz muzica, mereu am găsit, pentru a fi terapeutice.

Privind înapoi la viaţa mea acum, eu stiu cum, am luat prin ea.

Refren

T:

Cultivarea sus, am fost sociale, dar, nu a fost niciodată de tip pentru a deschide

Deci, cei mai apropiati prieteni mei nu au fost niciodata destul de aproape

Cred că le-am fost emotionless...

Deci, mi-au fost tovarăşi de căşti meu constant

În jurul gâtului meu au fost în mod constant agăţat

Iar seara târziu când sunt bântuit de fantome

Melodii mi-ar gem de-ar interzice subconstient le -

Şi la naiba

I know it's just versuri si beat-uri

Dar versurile pentru mine sunt ca pacea infinita

Şi pace

Este ceea ce hip hop au avut mi-a adus

Folosirea benzilor durerea mea ca a fost "Killing Me Softly"

Killing Me, dar ce o modalitate de a muri

Supradoza de fluxuri, în comă pe rimează

Şi am

Vrei sa Drift Away

Staying conştientă suficient doar pentru a lovi replay, bine...

Refren

Shaden:

Da-mi B-Boys, arată freestyle, vreau sa te pierzi in acest suflet hip hop

Direct & T:

C'mon mister DJ, nu lasa-ma jos acum

Take Me Away, începând de astăzi, cu sunet surround

Şi îneacă toate zgomotul din exterior

Lumea în timp ce eu ghemuiesc şi închideţi ambele ochii maro

Şi răcoros în jos, lasă-mă să chiuveta song

Crezând în fiecare liric aşa cum am Synch buza de-a lungul

A se vedea că vorbeşte cu mine, aceasta şoapte în rime

Referitoare poveştile de viaţă care nu este prea diferita de-a mea

Deci, dă-mi că băieţii bătut, şi gratuit sufletul meu

Vreau să te pierzi, dacă este posibil

Cuz aceste cântece uşurinţă gândurile mele şi lăsaţi-mi somn Herat

În timp ce bassdrum înlocuieşte inimii mele

deci te descurcy nup bafta si oricum meritay asa ca pa si te pup

| SelenaDesire a răspuns:

Mda... mie una nu-mi place. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si apropo, melodia e bestiala (:

multumesc big grin

| yoop a răspuns:

Misto melodiabig grin