| ThePinkPanther a întrebat:

Va place melodia Mr. Saxobeat de Alexandra Stan? credeti ca va deveni un hit? ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| ßïą♫♥ .. a răspuns:

:X o ador
mie mi se pare geniala
si da intr-adevar deja este un hithappy

7 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Da îmi place foarte mult, se dă în cluburi, radio, și peste două-trei luni cred că va apărea și videoclipul. Tu ce părere ai?

| ßïą♫♥ .. a răspuns:

Ms de funda:X

| Дмiвa a răspuns:

Normal ca va ajunge hit daca va face un videoclip cu domnisoare dezbracate care sa isi arate silicoanele in fata camerei, ca asa se promoveaza melodiile de doi lei in Romania

| ThePinkPanther explică:

De acord cu voi. Melodia are bass-ul perfect pentru club, ritm care prinde si in plus o fata,, hot" care o canta. Cred/Sper ca videoclipul va fi pe masura ritmului electrizant.

| IonutMihai_7747 a răspuns:

Eu zic ca deja e un hit. o difuzeaza toate radiourile

| Sofia07 a răspuns:

A fost aseara la mine la bal si facut atmosfera cu melodia asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, va deveni un hit daca ii vor face si un videoclip.