| Piticccc a întrebat:

Ce parere aveti despre Alexandra Stan, dar despre melodia Mr Saxobeat?tongue

9 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

In primul videoclip al ei, lolipop alexandra parea inca o vedeta proasta dar dupa ce a scos saxo beat, energy si alte melodii draguta mi-am dat seama ca nu e asa. are o voce foarte buna si cand canta live. uite aici: http://www.youtube.com/watch?v=v_yq1ZdrNIQ

| Th3eo a răspuns:

Melodii dragute* scuzebig grin

| Dannyjj a răspuns:

Exact melodia asta se difuzeaza acum la kissfm ora 00:14

| lolitagirl a răspuns:

Hmmm...comercialee.

| mulinobianco a răspuns:

Astazi am auzit-o prima data si mi-a placut mult big grin love struck

| Pişcoţel_8877 a răspuns:

Melodia aceasta este cea mai frumix
O ador...
Alexandra Stan este si frumoasa si...are si o voce de invidiat
Ar trebui sa ai melodia asta cu siguranta... e cea mai tare:X

| Clopotzica a răspuns:

Ador melodia asta:X
In ultima perioada alexandra a scos numai melodii fainehee hee

| mereualaturideel a răspuns:

O mel de club frumoasa si buna de dansatlove struck

| Irinush_8332 a răspuns:

Este beton :X