| naomy9799 a întrebat:

Va place Michael Jackson?

Daca da, care este melodia voastra preferata?
(la mine e Billie Jean:X)

Răspuns Câştigător
| T30D0RA a răspuns:

Si a mea, si a mea! :X

16 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Pai in general nu'mi prea place. dar Beat It trebuie sa recunosc ca imi plcbig grin

| AvalohAlyn a răspuns:

Imi plac muzica pop in general si ador melodiile lui Michael Jackson, cel mai mult imi place You are not alone.

| LoLo a răspuns:

Hmm...

imi placea odata, mai ascult si acum Michael Jackson dar mai rar :)

imi placeau melodiile Billie Jean, Bad, Give in to me, Dirty Diana

dar cel mai mult They don't care about us

http://www.youtube.com/watch?v=iTvyFmo6Sfs

:)...

| Fallen Angel a răspuns:

Da, imi place. Canta foarte bine. Dar imi plac multe melodii la fel de mult. Preferatele sunt billie jean, smooth criminal, they don`t care about us, dirty diana si altele. Imi plac multe.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Da il ador:X Poi sunt mai multe melodii. We are the worldhappyBillie Jean, Earth the song, Smoth crimimal, trhillerhappy

| LNK a răspuns:

Salut!
Melodiile mele preferate de la Michael sunt Billie Jean si Beat it.

| orlando_7324 a răspuns:

Nu imi place. Dar o melodie care imi place They don't care about us.

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Imi place mult Earth Song tongue

| Licurici_7465 a răspuns:

Beat It si Heal the world love struck:Xlove struck

| CatalinaMarina a răspuns:

Nu imi place Michael Jackson.
Il ador, este idolul meu.Melodia mea preferata este Earth Song. Dar imi place si Billie Jean.

| Ella123 a răspuns:

Da, dar asta nu insemna ca ascult numai Michael Jackson.Preferata mea este They don't care about us
pup

| beyonddarkness a răspuns:

Imi plac majoritatea melodiilor sale, imi place mult Dirty Diana big grin

| IRI_5028 a răspuns:

Mie imi place parodia animata a cantecului Smooth Criminal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mea e Bad, Black or white si thriller

| Billie_Jean_Ionuţ_1994 a răspuns:

Melodia mea preferata este billie jean.o cant perfect