| Artemisia a întrebat:

Care este melodia voastra preferata cantata de Michael Jackson?

Răspuns Câştigător
| iulianr a răspuns:

You are not alone:http://www.youtube.com/watch?v=pAyKJAtDNCw&ob=av2e

10 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Billie Jean:X

| Whatthehell66 a răspuns:

Thriller, Give in to me, They don't care about us:X

Tie?happy

| xSoaked a răspuns:

Black or White, cu siguranta :X

Desi il iubesc pe Michael si imi plac toate... Imediat dupa asta se afla Stranger In Moscow. Iar apoi restul laughing

| Catalina_6831 a răspuns:

We are the worldhappy

| ForgottenNobody a răspuns:

Sunt mai multe... dar imi place mult they don't care about us...

| Genius8 a răspuns:

Buna cel mai mult si cel mai mult imi place dirty diana. nu stiu daca am scris f corect dar ador cand iasa din scena e belea. dai fundita ceva?

| Ervin a răspuns:

Clar Billie Jean happy

| Aeternum a răspuns:

Dirty Diana.si Smooth criminal...big grin

| nightwish11 a răspuns:

Dirty diana happy za best happy