| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Va place Michael Jackson?
Mie imi place foarte mult melodia aceasta: http://www.youtube.com/watch?v=QNJL6nfu__Q!
Voua?

Răspuns Câştigător
| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

Da imi place. Dar nu este pacat ca foarte multa lume a inceput sa-l arecieze mai mult tocmai dupa ce a muritsad. Sa fiu sincera si eu fac parte din acea lumesad. Mie imi plac melodiile urmatoare:
heal the world; we are the world; earth song...
Cu toate ca fiecare melodie de-a lui este frumoasa.

11 răspunsuri:
| mmary a răspuns:

Da...si mie mi-a placult imi place si-mi va placea foarte mult... a fost un om minunat atat prin felul lui de a fi cat si prin cantecele si prin mesajele care le transmitea. poate ca ne-am fi bucurat mai mult timp de el daca multe lume nu ar fi fost asa de rea. din punctul meu de vedere nu se va mai naste unul ca elstraight face niciodata. sper ca macar copiii sa aiba putin din dragostea lui fata de cei din jur fata de orice lucru. cat despre melodie este foarte frumoasa ca toate celelalte

| cristianorudi7 a răspuns:

Pana sa moara mj, nu asc nici o mel de-a lui, dar le-am auzit pe la tv si mi-au plk si acum asc km 2-3 mel misto

| LucianGabriel a răspuns:

Da,imi place

| xMădă a răspuns:

Da imi place si pacat ca s-a stinssad si da asta e melodia mea preferata a lui\dancing

| AnonymousMm a răspuns:

Da! Imi place foarte mult:d
Si aceasta melodie imi place cel mai mult dintre toate:d
Si imi pare rau ca nu i-am ascultat niciodata melodiile atata timp cat traiasad

| HoneyBooBoo a răspuns:

E favorita meaa! Şi el e favoritul meu! PEACE MJ!

| Gabi266 a răspuns:

Da happy

imi plac si mie cateva melodie de la MJ tongue

| Bii26 a răspuns:

Bună
Şi mie îmi place mult!
O ador!
Dar şi altele.
Pa, pa

| justmeesb a răspuns:

Buna. Mie personal imi place foarte mult MJ, din pacate l-am descoperit si mai mult dupa moartea lui. Aproape toate piesele imi plac pentru ca au un mesaj.As putea revedea de zeci de ori concertul lui in Romania din 92, e absolut superb.

| speedrouch a răspuns:

Da

| eryn a răspuns:

Il iubesc :X Si il voi iubi merew! Si da asta e melodia mea preferata a lui Michael:*