| andreea_4628 a întrebat:

Voua va place Michael Jackson?

Răspuns Câştigător
| Kandy a răspuns:

Sa imi placa? Pur si simplu il adorlove strucklove strucklove strucklove strucksa va spun si de ce:
1. Voce superbalove strucklove strucklove strucklove struck
2. Dansator perfectlove strucklove strucklove strucklove struck
3. Avea talent de regizorlove strucklove strucklove strucklove struck
4. Avea talent la desen (si mie imi place sa desenezlove struck)
5. Dulce si sexy love strucklove strucklove strucklove strucklove struck
Era un artist completlove strucklove strucklove strucklove M. J.love strucklove strucklove strucklove strucklove struck

23 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Da, ca artist imi place.

| SweetCandy a răspuns:

Qm canta da...chiar ff mult...happy

| Swany a răspuns:

Da, cateva piese love struck

mariana
| mariana a răspuns:

Cui ii place muzica pop ii place si M. J. Desigur ca are multe slagare, dar ar fi prea mult spus ca ii indragesti toate piesele, insa cel mai important lucru este acela ca, are cele mai multe CD vandute si cele mai multe premii primite pentru activitatea sa muzicala. Noi trebuie sa apreciem calitatea intrepretarii si miscarea scenica pentru ca, acestea ne-au impresionat si l-au facut celebrul. Chiar daca persoana sa a intrat in lumea amintirilor, muzica sa va trai vesnic si acest lucru l-a asezat pe un piedestal de unde nu-l poate "detrona" nimeni.
Sper ca familia, prietenii si fanii sai vor continua sa-l apere de glumele nesarate si de rautatile unora care s-au simtit vulnerabili pentru ca, nu i-au putu ajunge sau depasi performantele.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, unele piese.

| ing. a răspuns:

Eu sunt innebunita dupa melodiile luilove struck.
A fost si va ramane o legenda.
Imi pare atat de rau ca a murit.crying
A avut niste melodii superbe care vor ramane in istorie.love struck
Mie imi plac toate, nici nu ma pot decide intre ele.
In plus dansa foarte binelove struck
mi-a placut mult flashmob`ul de aseara din Bucuresti.
Cam atat.
R. I. P MJsad

| andreutz a răspuns:

Sincer, imi plac doar cateva melodii... dar el ca persoana si ca artist implicit nu il placeam deloc, si imi mentin parerea...

| Sabwy a răspuns:

Da.:X ...canta bine... era un om extraordinar... :X:X Mi-a schimbat viata... :Xsi cand a plecat dintre noi am plans mult... cand avea vreo 20-30 de ani arata bine. dar dupa... scheletul il puteai buni... Dumnezeu sa-l ierte! R. I. P. MJ!:X sad

| RetroX a răspuns:

M. J nu, dar muzica lui da, foarte mult! love struck

| VladDu a răspuns:

2-3 piese. Ca infatisare nu.

Răspuns utilizator avertizat
| roxyema a răspuns:

Da...mai toate melodiile...sunt nice! pup

| Dior a răspuns:

Da.canta destul de frumos!

| Danut4 a răspuns:

Da

| Ben. a răspuns:

Cateva piese.

| alle529 a răspuns:

Da, nu pot sa zic ca sunt inebunita dupa el, dar are unele piese chiar dragute, si stilul lui de dans este foarte frumos.

| cristina_4037 a răspuns:

Nu...niciodata nu mi-a placut... unele melodii, dar moarta dupa el sau...nu...nici pe departe sa il indragesc.

| mikki a răspuns:

Da... e cel mai tare... love you, michael:X:X:X:X:X

| Mo a răspuns:

Imi plac doar cateva piese ale lui Michael.Imi place mult They don't care about us-piesa pe care o ascult chiar acum-! Stiu ca nimeni nu a mai facut niciodata ce a facut el!
Stiu ca este putin cam tarziu dar...RIP THE KING OF POP!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Parpapepiped a răspuns:

Poate imi placea daca nu ma ingrozea la melodia Thriller

| dark a răspuns:

Nu