| anonim_4396 a întrebat:

Va place Miley Cyrus? Ce va place la ea? Va plac melodiile ei? Ce melodii? Credeti ca e o actrita buna? Mie mi se pare cam curva! Ce ziceti de asta? Chiar voi nu credeti ca st prea multe fetite obsedate dupa ea?

Răspuns Câştigător
| Jadis a răspuns:

Eu intodeauna am urat-o pe miley pentru ca o inceput sa fie chiar o curva si are prea multe fite. Nu imi plac nici melodiile si urasc si serialul de la TV: hannah montana

10 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu, doar cum canta, da imi plac unele melodii. When I look at you, The Climb si Can't be temed.NU prea are talent. Da mi se pare pitipoancahee hee copii obsedati Daa multilaughing

| Jane a răspuns:

Sincer, imi place muzica lui Miley Cyrus. Dar nu cum o canta live, ca suna aiurea. Imi placea de ea inainte sa adopte look-ul asta agresiv care pe mine personal nu ma deranjeaza, dar mi se pare ca influenteaza in rau fanii mai tineri. Mie personal imi place "The climb", e frumos si imi mai place si "Every rose has its thorn". Imi mai plac si altele, dar nu le pot insira chiar pe toate. In principiu, cele mai lente. Imi place muzica ei pentru ca in principiu si eu pot sa cant melodiile ei. Nu e chiar o actrita extraordinara, dar nu e nici prea rau. Sunt oarecum neutra in ceea ce o priveste. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Carlaaa a răspuns:

Mda... De persoane care o urasc da peste tot.
O curva e cea care face sex pe bani, iar eu cred ca are atata succes incat isi permite tot fara sa faca sex pe bani.
Si daca e curva, ce?
O face pe a voastra?
E frumoasa, are talent... Are tot ce ii trebuie ca sa fie criticata, nu?
Nu sunt o fetita si imi place.
Are fani in toata lumea, daca are sau nu in Romania, putin ii pasa. Ii ascult muzica ocazional, de placere.
Isi permite sa se imbrace cum vrea, sa actioneze cum vrea, cat vrea si de ce vrea.
Daca ea e curva, ce putem zice de Lady Gaga?
De ea de ce nu va luati?
Hannah Montana e un serial de succes si punct.
Sunt mai mult ca sigura ca ce am scris eu aici o sa creeze dezbateri peste dezbateri, argumente pro si contra s. a. m. d.
Am o parere si nu mi-e rusine sa spun ce gandes.
b-byee! :*

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Sa raspund pe rand...Deci:Nu nu imi place Miley, Nu imi place nimic la ea, Imi plac unele melodii ale ei cum ar fi Best friends, pentru ca transmite un mesaj fata de prietenii buni, Nu e o actrita prea buna, si ba da si eu cred ca stau pre multe obsedatehappy.

| BalonashCuHeliu a răspuns:

'si nu te'ai gandi ca o sa auzi asta de la o fata de 12 ani happy

| Andreea1130 a răspuns:

Imi place muzica... dar are fite

| lolvere a răspuns:

Nici mie nu imi place

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stii ce inseamna curva? alea de pe marginea strazii care iti fac cu mana si se imbraca ca Lady Gaga

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In Primul rand Lady Gaga nu e o curva! Are un stil vestimentar foarte ciudat sh mereu apare cu ceva nou care uimeste! Miley e o mare curva(dupa parerea mea)! Am facut chiar un album sa demonstrez asta(are atatia baietii): http://missdeeutza.sunphoto.ro/Miley_is_Bitch

| Bizzzy a răspuns:

Una mie imi place, si din cand in cand mai ascult cateva melodii de ale ei [ can't be tamed, the climb, goodbye, ordinary girl, party in the usa] si imi place si cum joaca, da NU sunt obsedata happy