| Aicilef a întrebat:

Va place muzica? Daca va place. ce ascultatzi? Va place rockul?

Răspuns Câştigător
| SnicK a răspuns:

Rockul si heavy metal e stil satanist.
Nu mersi.

15 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Ascult si rock, depinde starea mea. Cand sunt mai suparata, mai molesita sau plictisita, ascult blues, melodii gen: Whitney Houston - I Will Always Love You, Toni Braxton - Unbreak my heart, iar daca sunt mai vesela, energica: Kelly Clarkson, sau Pink - Who Knew, cam astea sunt melodiile mele de suflet.laughing

| Razvan a răspuns:

Ascult muzica combinata.De la Hayden si pana la Michael Bublehee hee
Din zona rock imi place Green Daybig grin

| anad a răspuns:

Ascult muzica rock si in special Iris. Imi plac si celelalte genuri de muzica.Mai putin populara si exclus manele!

| cornculapte a răspuns:

Da, imi place si rock-ul. Imi place cam orice muzica, cu exceptia manelelor. Hard rock-ul si heavy metal-ul nu prea imi plac, dar celelalte subgenuri ale rock-ului sunt ok.

| Ana a răspuns:

Ascult house, muzica veche, muzica usoara, dar rockul nu-mi place.

| denisa_4752 a răspuns:

Salut! am crescut cu rock...ascult rock si consider ca e cea mai buna muzica, muzica de calitate.mai ales rock'ul old school! ma imbrac in negru.asa ma simt eu bine, ascult rock si majoritatea nu inteleg ce reprezinta muzica si stilul asta.am fost criticata de multe ori, mi s a spus ca sunt sananista pentru ca ascult rock)m am obisnuit.nu ma intereseaza! nu o sa ma schimb niciodata doar pentru ca altii nu au o parere buna despre rock! sa incep si eu sa critic? sa vb despre manele?:-s:-&mai bine nubig grinnu mai comentezhappyhave a nice day and keep it brutal!\m/

| iauru a răspuns:

...metal:system of a down, moonspell, amon amarth...rock:scorpions,nickleback,linkin parca

Răspuns utilizator avertizat
| rey a răspuns:

E genul de muzica specific albilor nu ca si hip hop-ul negrilor sau etc.
Long life rock'n roll.\m/

| Dyingfetus a răspuns:

Da! Paiii numai rock ascult laughing Trupe ca:
Bless the fall
Metalica
30 seconds to mars
skillet
sick puppies
etc...big grin
love struck Nu stu dar nu ascult decat rock, nu imi place alceva big grin

Pa!

| ILoveYouMore a răspuns:

Da imi place rockul Rtrupele mele preferate sunt : "Iris" "Queen" "Tokio Hotel" si mai multe o si "Holograf".

| Incubus a răspuns:

Daca rockul este satanist maneaua ce este ma? muzica pentru inculti?(fraieri)
intersant modul de a da fundite pe aici, snick de ce a primit? ca ti-a dat un raspuns pe placul tau?

| Eva9610 a răspuns:

Orice muzica in afara de MANELE si populara. Imi place rokul

| viseuitate a răspuns:

Uras urasc de miiiiiii de ori muzica rock

| Deea :x a răspuns:

House love struck