| victoria_8973 a întrebat:

Va place muzica lui Taylor Swift? Daca da, care e piesa voastra preferata de Taylor Swift? A mea este White Horse, dar imi mai place si Crazier, Love Story si You belong with me... etc.

17 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Da e simpatica.Imi place love storyhappy

| SweetCandy a răspuns:

Love story... da si imi place fff mult... e super dragutik tipahappy

| troy a răspuns:

A mea You belong with me.Si foarte putin Love story.Nu ma dau in vant dupa Taylor dar You belong with me chiar acum o ascultam.

| alexxa a răspuns:

Sunt mult prea putini cei are mai stiu vreo melodie de-a ei in afara de love story...eu una recunosc...alta nu mai stiu... taylor swift mi se pare o fetita rasfata si nici nu canta prea bine...este mult prea visatoare iar piesele ei sunt extraordinar de plictisitoare...melodiile ei cred ca sunt dedicate pustoaicelor care inca se mai joak q papusile si viseaza la fat frumos calare pe un cal albchatterbox

| Diva a răspuns:

Cine e asta?

| Teooo a răspuns:

Love story, teardrops on my guitar, you belong with, white horse, crazier, picture to burn...

| Ellena a răspuns:

Love storypeace sign
asta imi place cel mai mult...
bineinteles de acord cu @sweetcandyhee hee

| elenna a răspuns:

Mie imi place Taylor Swift, piesa Love Story, varianta disco... e super!

| victoria_8973 explică:

Ai ascultat si white horse?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si uitasem... Invisible :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...:X
Imi plac : Love story, Crazier, Breathe, Teardrops on my guitar, Our song si desigur... White horse day dreaming
Pare perfecta... si ce voce are... :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://taylorswift.com/;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Love story

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place White Horse, Crazier, Love Story

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crazier-Taylor Swift

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, draguta tipa, adica o ascult aproape zilnik cand vreau sa cant sau sa ascult muzica.am ascultat teadrops on my guitar si white horse(care-s preferatele mele), you belgon with me, love story, love you, fifteen, todat was a fairytimeetc. dar imi plac mult white horse si teadrops on my guitralove struck. dar zau...compune numai cantece despre dragoste, adica putin exagerata pe aceasta tema, in rest totul okhee hee

| Xcat:)^^ a răspuns:

Toatebig grin