| YesOMG a întrebat:

Va place muzica rock?

Răspuns Câştigător
| SpawNury a răspuns:

laughing Nu stiu cum vine asta Rock manelist. Dar chiar nu ma intereseaza. happy M-am scarbit de ea toata viata mea, avand in vedere ca statea la 200m de mine. Era urata cu draci cu o voce de veverita, cu o engleza de tot rasu, si acum a ajuns sa cante in engleza si sa fie cunoscuta in toata lumea. laughing

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Da. happy
O zi frumoasă!

| Alyra a răspuns:

Da.

| SAMM0603 a răspuns:

Da. Am momentele mele in care ma simt plina de viata si ascult la maxim laughing Dar nu ascult tot timpu, sau numai cand sunt "plina de viata". Si din plictiseala, fara motiv. Imi place muzica Rock, imi plac aproape toate genurile. happy ̶

| măcheamăăăî a răspuns:

Da,din aceia care nu seamana cu batutul cu bete in oale.Aceea mai linistita, gen http://www.youtube.com/watch?v=SO9Lj0T93Xk

| MaliciousDeath a răspuns:

Cam asa.

| Vans a răspuns:

în general da

| neca a răspuns:

Yep

| Enki a răspuns:

Da.foarte mult.cant des rock la chitara.ador rock-ul

| SpawNury a răspuns:

Sigur ca da, rock, metal (chiar si death metal) sunt cele mai tari genuri de muzica ever. Dupa care vine Rap. (Nu ce face Guess Who, ala nu-i rap, ce face 2pac, BIGGIE, Eminem etc.) Din artistii romani, ascult, Parazitii, Bug-Mafia, si orice in afara de manele si muzica comerciala. (Gen Connectr, Bas-Inna, Alex Belea etc.) O zi buna sa ai. happy

| YesOMG explică (pentru SpawNury):

Si Inna canta rock... Rock manelist.

| SpawNury a răspuns (pentru YesOMG):

laughing Nu stiu cum vine asta Rock manelist. Dar chiar nu ma intereseaza. happy M-am scarbit de ea toata viata mea, avand in vedere ca statea la 200m de mine. Era urata cu draci cu o voce de veverita, cu o engleza de tot rasu, si acum a ajuns sa cante in engleza si sa fie cunoscuta in toata lumea. laughing

| vali4789 a răspuns:

Linkin park.Atat ca strica.